Airfel Kombide anahtar işareti neden çıkar?

ileadmin

Airfel Kombide anahtar işareti neden çıkar?

Kombi arızaları, özellikle kış mevsiminde tüketicilerin canını sıkan bir durum. Kış soğuklarında sıcak sudan ve ısınma ihtiyaçlarından yararlanamayan kombi tüketicileri, kombi arızalarında soluğu internet araştırmaları için bilgisayar başında buluyor. Kombi arızalarının, para demek olduğunu düşünen çoğu kombi kullanıcısı , yetkili servisi aramadan kendim çözebilir miyim düşüncesi ile hareket ediyor. Araştırmaları sonucunda kombilerinin kendi müdahaleleri ile çalışabilir olduğu kanısına varan tüketici elbette müdahale ediyor ancak sonuçlar hüsran. Bir yeri yaparken öbür yeri bozmak deyimi tam da bu anlarda yaşanıyor. Kombi arızalarının sebeplerini en iyi şekilde, kendi yetkili servisleri bilir ve çözümünü de. Bu nedenle, kombilerin arızalanması halinde, tesisattan anlamıyor iseniz, kombi yetkili servisinizi arayınız. Bugün ise, kombi kullanıcılarına bilgi vermek amaçlı, Airfel kombi anahtar işareti arızasını ele alacağız.

Kombilerde anahtar işaretinin görülmesi, kombide bir arıza var uyarısı anlamına gelerek, kombi kullancısının uyarılması demektir. Kombideki anahtar işareti bir arıza değil, bir uyarı sinyalidir. Arızanın ne olduğunu öğrenmek için ise, Airfel kombinin üzerinde bulunan R tuşuna basmalısınız. R tuşuna bastıktan sonra karşınıza gelen görüntüdeki harf veya sayılar size arızayı dile getirir. Airfel kombi diğer kombi markalarından farklı olarak, her modelinde arıza kodlarının sayısı ve anlamları faklıdır.

Bir Airfel kombide anahtar simgesi gördüğünüzde R’ tuşuna bastığınızda gördüğünüz kodların anlamları modele göre değişmektedir. Bu nedenle, Airfel kombiniz arızalandığında, yetkili servisi arayarak, gördüğünüz arıza kodunu vermeniz halinde yetkili servis sizlere daha detaylı bilgi verecektir.

Önemli Uyarı: Lütfen İstanbul dışı cihaz arızalarında bölgeniz de bulunan Yetkili servislere ulaşın. İlinizde bulunan servisleri öğrenmek için Airfel Servisleri sayfasını ziyaret ediniz.

Firmamız İstanbul özel kombi servisidir.

Yazar hakkında

admin administrator

5 yorum

FilizYayın tarihi9:32 pm - Şub 15, 2018

Kombide kirmisi isik yaniyo anahtar işareti veriyo

SerdarYayın tarihi10:54 pm - May 3, 2018

Ayar yapılamıyor sabit bir ısıda ısınıyor ayriyetten yazmoda geçmiyor

SonerYayın tarihi2:02 am - Oca 24, 2020

Ekranda CL YAZIYOR SAĞ ustte anahtar işareti var.

Bir cevap yazın